Aktualności

Kukko w naszej ofercie!

Kukko w naszej ofercie!
Rozpoczeliśmy współpracę z firmą KUKKO - znakomitym niemieckim producentem narzędzi. 2 i 3-ramienne ściągacze zewnętrzne, ściągacze wewnętrzne, przyrządy rozdzielające i przecinaki firmy KUKKO na całym świecie są synonimem najwyższej jakości i trwałości. Produkty KUKKO służą do ściągania łożysk, kół zębatych, tarcz w wąskich i trudno dostępnych miejscach

2016-12-02

zobacz więcej

O nas

Istniejemy od 1989 roku, od początku działalności nasze towary oferowaliśmy Klientom na terenie całego kraju. Obecnie mamy oddziały w Olsztynie oraz w Katowicach oraz sieć przedstawicieli handlowych, którzy służą wsparciem technicznym Klientom w każdym miejscu w Polsce. Zapewniamy profesjonalna obsługę, szybką odpowiedź na zapytanie i ekspresowe dostawy. Współpracujemy z największymi koncernami łożyskowymi o światowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm ACCURIDE, AMES, BEGA, INA FAG (Schaeffler Group), FLURO, HEPCO, LOCTITE, NB Nippon Bearings, NTN SNR, IDC, FBJ, UKF.

zobacz więcej

KATALOGI

WYSZUKAJ PRODUKT

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Zarejestruj
KONTAKT

Tel: +48 61 60 00 100
e-kontakt@albeco.com.pl


GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
8.00 - 16.30

Na polskim rynku działamy od 1989 roku. Od poczatku działalności oferowaliśmy łożyska najwyższej jakości, światowej sławy producentów takich jak NTN SNR oraz INA FAG. Krótko po rozpoczęciu działalności nawiązaliśmy współpracę z firmą HEPCO MOTION do naszej oferty włączając elementy techniki liniowej. Szyny i prowadnice liniowe oraz prowadnice łukowe i okragłe są obecnie ważną kategorią produktów w naszej sprzedaży. Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o prowadnice teleskopowe znanej na całym świecie firmy ACCURIDE. Do naszych najważniejszych produktów niewątpliwie należą również łożyska przegubowe i ślizgowe oraz główki cięgieł. Najwyższej jakości łożyska przegubowe oferujemy dzięki wieloletniej współpracy z niemieckim producentem - firmą FLURO. 

W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość produktów i usług oraz szeroki asortyment. Staramy się aby w naszej ofercie dostępnej z magazynu swoje miejsce znalazły zarówno standardowe łożyska samochodowe jak i specjalne łożyska do maszyn. Oferujemy również smary oraz inne produkty związane z obsługą łożysk jak na przykład nagrzewnice i ściągacze, liczymy, że dzięki temu stanowimy pełne wsparcie techniczne dla naszych Klientów.

ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.