Jesteś w: FAQ

Koszty dostawy

Jakie są koszty dostawy?

Dostawy krajowe:
Koszt dostawy zależy od wagi przesyłki, typu dostawy (standardowa lub ekspresowa) oraz innych kryteriów wewnętrznych firm kurierskich. Więcej informacji na temat rodzaju przesyłek i ich cen dostępnych jest w szczegółowych warunkach dostaw firm kurierskich.

UWAGA! W przypadku konieczności zapakowania towaru w większą ilość opakowań (np. wałki + łożyska) opłaty za przesyłki mogą ulec zwielokrotnieniu.

DOSTAWA GRATIS:
Przy wielkości zamówienia powyżej 500 pln (kwota netto po rabacie) dostawa towaru jest realizowana na koszt firmy Albeco. W takim przypadku firma Albeco zastrzega sobie prawo do wyboru firmy kurierskiej.

UWAGA: Darmowa wysyłka obejmuje jedynie przesyłki krajowe o standardowych wymiarach, tj. nie obejmuje wałków i długich elementów techniki liniowej oraz paczek o wadze powyżej 30kg. Nie dotyczy także opłat za usługi dodatkowe, np. wysyłki za pobraniem, w sobotę, ekspresowej.

Usługi miejskie:
Na terenie Poznania i Katowic dostarczamy przesyłki za pośrednictwem firmy AGAP. Więcej informacji na temat usług miejskich i ich cen dostępnych jest w warunkach dostaw miejskich AGAP.

UWAGA! Bezpłatne dostawy dla stałych klientów: Stałym klientom z Poznania i okolic oferujemy regularne bezpłatne dostawy towaru. W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami.

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Zarejestruj


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.