Doradca ds. Techniki Liniowej

Miejsce pracy: Plewiska koło Poznania

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Doradztwo techniczne i handlowe w zakresie rozwiązań techniki przesuwu liniowego
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
  • Przygotowanie i negocjacje ofert
  • Współpraca z regionalnymi przedstawicielami handlowymi

    NASZE OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: budowa maszyn, automatyka i robotyka lub pokrewny
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność budowania trwałych relacji
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów zaopatrzenia technicznego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie
  • Pakiet świadczeń: ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, spotkania i wyjazdy integracyjne, Benefit System
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w młodym zespole i przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne szkolenia w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii.

    Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych: CV i list motywacyjny na adres e-mail: praca@albeco.com.pl.
  • Panel klienta

    LOGOWANIE

    Nie pamiętasz hasła?

    Rejestracja

    Nie masz konta?
    Zarejestruj się w sklepie

    Zarejestruj