Jesteś w: FAQ

Prices and discounts

Does the price include the delivery costs?

No. The price is for the product only. Delivery costs are added for the whole order altogether.

Does the price include my discount?

Listing in a stock search shows two prices, first column shows the standard price (Net price in Polish Zloty) without any discount, The second column (%) shows the price with a discount. Normally it shows the price decreased by 5% of Internet discount. The discount percentage can be changed in clients settings.


Kolumna „Cena netto PLN” - cena podstawowa, nie uwzględnia rabatu. Kolumna "%" pokazuje cenę po uwzględnieniu rabatów. Standardowo wylicza cenę tylko z uwzględnieniem rabatu internetowego -5%, jednak, jeżeli w ustawieniach użytkownika został wpisany rabat stały, kolumna przedstawia cenę po odjęciu obu rabatów: internetowego i stałego.

Co to jest rabat stały i internetowy?

Rabat stały to wartość opustu, która jest uwzględniana przy każdym zamówieniu danego klienta, bez względu na sposób składania zamówienia i dostępność towarów. Wielkość rabatu stałego przyznawana jest indywidualnie w oparciu o dotychczasową współpracę, wielkość i wartość zakupów oraz terminowość płatności.

Rabat internetowy to rabat przyznawany wyłącznie przy zamówieniach produktów dostępnych z magazynu składanych za pośrednictwem sklepu internetowego. Wartość rabatu internetowego jest stała i wynosi 5%. Rabat ten może się łączyć z rabatem stałym. Rabat jest uwzględniany tylko przy asortymencie który jest dostępny z magazynu.

Jak można uzyskać rabat stały?

Rabat stały udzielany jest stałym klientom i zależny jest od wielkości dokonywanych zakupów oraz terminowości płatności. Dla jednorazowych dużych zamówień istnieje także możliwość negocjowania rabatów. W sprawie rabatów prosimy o kontakt telefoniczny.

Co zrobić, żeby kolumna z ceną po rabacie uwzględniała również rabat stały?

Jeśli znasz swój stały rabat można go wpisać w zakładce: USTAWIENIA -> Dane użytkownika, w polu: „Rabat stały”, wtedy kolumna z ceną po rabacie będzie sumą rabatów stałego i internetowego. Wprowadź wartość rabatu stałego i zatwierdź przyciskiem „Zapisz zmiany”.

UWAGA: Wartość wpisana w zakładce "Danych użytkownika" nie wpływa na rzeczywisty, udzielony na fakturze opust. Kolumna z ceną po rabacie jest wyłącznie poglądowa. Jeśli nie jesteś pewny wielkości swojego rabatu stałego, prosimy o kontakt.

Czy w ceny wliczony jest podatek VAT?

Nie, ceny nie zawierają podatku VAT.


Customer panel

ONLINE STORE

LOG IN

Passwort vergessen?

Registrierung

Kein Konto?
Registrieren Sie sich

Registration


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.