Drodzy Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia nasza firma będzie nieczynna. 
Za wszelkie niedogodności z tym związane z góry przepraszamy.

Aktualności

SIT S.p.A

SIT S.p.A

Historia pasji i technologii.
50 letnie doświadczenie w wytwarzaniu produktów do przeniesienia napędu.
Firma SIT S.p.A., to wieloletni członek Scaglia Group, firmy założonej we włoskim Bergamo prawie 200 lat temu, i od 50 lat zajmująca się wyłącznie opracowywaniem i wytwarzaniem produktów związanych z przeniesieniem napędu.


Doświadczenie SIT to źródło innowacyjnych projektów oraz wysokiej jakości i niezawodności produktów posiadających certyfikaty ISO 9001, ATEX i ROHS. Dzięki umiejętności połączenia ludzkiej kreatywności i nowoczesnych technologii, SIT to niekwestionowany lider w swojej branży.
Jako Autoryzowany Dystrybutor produktów marki SIT oferujemy najszerszy asortyment sprzęgieł, tulei mocujących, kół pasowych, pasów napędowych oraz podstaw pod silnik w wersjach standardowych i wykonywanych według specyfikacji Klienta.


Sprawdź bogatą ofertę produktów SIT do przenoszenia napędu dostępną w Albeco:Koła pasowe: klinowe, wielorowkowe, zębate.


Zaprojektowane i wykonane z wyjątkowo wysoką dokładnością, gwarantującą optymalną żywotność i parametry działania układów przeniesienia napędu. SIT może zaprojektować i wykonać dowolne, odpowiadające wymaganiom klienta rodzaje kół pasowych.


 
Sprzęgła: kłowe, łubkowe, mieszkowe, płytkowe, z wałem pośrednim.


SIT jest liderem w projektowaniu i produkcji szerokiej i pełnej gamy sprzęgieł, która obejmuje sprzęgła sztywne, sprzęgła elastyczne, sprzęgła zębate, sprzęgła z wałem, sprzęgła mieszkowe i sprzęgła tarczowe. Produkty SIT są zdolne do spełnienia najbardziej wymagających wymogów transmisji mocy z absolutną gwarancją jakości. Elementy sprzęgieł certyfikowane zgodnie z dyrektywą ATEX 2014/34 / UE są dostępne na życzenie.


Tuleje mocujące: zaciskowe i rozprężno-zaciskowe.


Tuleje SIT zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić idealny montaż i demontaż kół napędowych lub innych elementów przekazywania napędu oraz obsługę tylko przy pomocy klucza imbusowego, bez konieczności użycia specjalnych narządzi. Dzięki szerokiemu zakresowi otworów montażowych, unika się kosztownych przestojów maszyny. Rowki wpustowe w tulejach produkowane są zgodnie z normami UNI i DIN.Przeguby precyzyjne.


Uniwersalne przeguby Cardana z łożyskami ślizgowymi lub igiełkowymi. SIT oferuje również produkcję przegubów specjalnych na życzenie Klienta. Podstawy pod silnik.


Łatwe w montażu, pasują do wszelkich rodzajów silników. Regulacja odbywa się z użyciem klucza, bez konieczności zmiany położenia śrub mocujących silnik i zmian w regulacji położenia napędu. Podstawy pod silnik COMPATTA zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu szerokiego zakresu regulacji. Do wyboru sześć modeli podstaw pod silnik.

 

 


Przekładnie pasowe prosto z magazynu.


Doradzamy w doborze oraz oferujemy wszystkie poszczególne elementy przeniesienia napędu: koła pasowe, pasy oraz akcesoria, które zamówisz prosto z naszego magazynu. Wszystko w jednym miejscu z fachową pomocą naszych Specjalistów.


Zapewniamy profesjonalne i fachowe doradztwo Specjalistów Albeco przy zakupie produktów SIT. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami:sprzegla@albeco.com.pl


Lub zadzwoń:

61 60 00 193

Strona producenta: https://sitspa.comSkorzystaj z bogatej wiedzy o produktach SIT w postaci katalogów dostępnych w Albeco:

Lub przeglądaj i pobieraj katalogi SIT z poniższych zasobów online:


2022-07-26

Panel klienta

alternatetext

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.