Współpraca

Albeco - godny zaufania partner Twojej firmy.

Aby rozpocząć z nami współpracę wystarczy zarejestrować się w naszym sklepie internetowym na stronie: www.albeco.com.pl/rejestracja.

Po zalogowaniu Klienci zyskują dostęp do cen oraz stanów magazynowych, mogą w sposób szybki i łatwy składać zamówienia i zapytania, ustalać szczegóły płatności oraz dostawy. Dodatkowo, indywidualne warunki zakupu - dodatkowy rabat jednorazowy lub stały. Stali klienci mogą skorzystać z usług dodatkowych t.j.:bezpłatne dostawy towaru, szkolenia, usługa magazynu konsygnacyjnego itp. Firmy zainteresowane nawiązaniem stałej współpracy prosimy o kontakt z naszym pracownikiem.

Zapraszamy do stałej współpracy. Wszystkim Klientom oferujemy:

Ponad 40 000 produktów dostępnych z magazynu: łożyska, technika liniowa, narzędzia, smary, wałki w dowolnych wymiarach na zamówienie oraz diagnostyka maszyn, wynajem narzędzi montażowych oraz szkolenia.

Szybkie i terminowe dostawy: 80% produktów wysyłamy w dniu złożenia zamówienia, realizujemy ekspresowe dostawy w kraju (w ciągu 24h) oraz ekspresowe dostawy z Europy zachodniej, na terenie Polski oferujemy bezpłatną dostawę już przy zamówieniu powyżej 500 PLN (dotyczy wartości netto po uwzględnieniu rabatu i przesyłek o wymiarach standardowych i wadze do 30kg), zapewniamy możliwość odbioru towaru z magazynu głównego 24 godziny na dobę.

Łatwe i szybkie składanie zamówień: d
ostęp do stanów magazynowych 24h na dobę, szybkie i proste przesyłanie zamówień i zapytań za pośrednictwem strony internetowej, możliwość rezerwacji towaru.

Materiały informacyjne, katalogi, szkolenia.

Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty, a przy terminowych wpłatach długie terminy płatności. Ponadto atrakcyjne, czasowe promocje na wybrane grupy produktów.

Ogólne warunki sprzedaży w formacie Adobe Acrobat dostępne są tutaj.

Panel klienta

alternatetext

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.