Drodzy Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia nasza firma będzie nieczynna. 
Za wszelkie niedogodności z tym związane z góry przepraszamy.
Jesteś w: FAQ

Wyszukiwanie produktów


W naszej wyszukiwarce produktów dostępnej w sklepie internetowym dopuszczalne są różne metody przeszukiwania bazy produktów: wyszukiwanie proste i zaawansowane, wyszukiwanie po oznaczeniu, po typie produktu, po producencie i po wymiarach, jak i dowolne kombinacje powyższych metod. Każda z tych opcji wyszukiwania opisana jest dokładniej poniżej.

Jeżeli w wyszukiwaniu nie został podany konkretny producent, w rezultatach wyświetlone zostaną nie tylko produkty z podanym symbolem oraz dostępne u nas zamienniki innych producentów.

W rezultatach wyszukiwania znajdą Państwo informacje o symbolu (kodzie) produktu, opis produktu oraz ilość sztuk dostępnych w naszym sklepie z podziałem na
3 magazyny: Plewiska, Olsztyn, Katowice.

Ceny będą widoczne dopiero po zalogowaniu
Jeżeli danego produktu nie ma aktualnie w magazynie mogą Państwo wysłać zapytanie o jego dostępność i czas realizacji zamówienia klikając na ikonę 
"? Pytaj".


Wyszukiwanie produktów:
Wyszukiwanie proste i zaawansowane

Prosta wersja wyszukiwarki jest dostępna na każdej podstronie naszego portalu www. Umożliwia ona proste wyszukiwanie po oznaczeniu łożyska. Na podstronie E-SKLEP jest dostępny formularz wyszukiwania zaawansowanego. Umożliwia on przeszukanie pozycji magazynowych także na podstawie innych kryteriów: producenta, typu łożyska, jego wymiarów, a także kombinacji tych parametrów.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładów wykorzystania wyszukiwania zaawansowanego.

Wyszukiwanie po oznaczeniu.
Przykład:
Łożysko o oznaczeniu: 7201.

Aby wyszukać produkt po oznaczeniu należy wpisać cały symbol lub jego część w pole "Symbol".

Wyszukiwanie po typie produktu.
Przykład:
Łożysko walcowe.

Aby wyszukać produkt po typie łożyska, należy wpisać go w pole "Symbol" i zaznaczyć pole "Szukaj w środku"

Wyszukiwanie łączne po typie oraz oznaczeniu.
Przykład:
Łożysko wysokoobrotowe o oznaczeniu 6308.

Aby wyszukać produkt jednocześnie na podstawie oznaczenia oraz typu produktu, należy w polu "Symbol" rozdzielić wpisywane informacje symbolem gwiazdki [*] wpisując "oznaczenie*typ produktu",
np. "6308*wysokoobrotowe".

Wyszukiwanie łączne po oznaczeniu i producencie.
Przykład: Łożysko firmy GMN, którego oznaczenie zawiera "7201".

Aby wyszukać produkt jednocześnie na podstawie oznaczenia oraz producenta, należy w okno wyszukiwania "Symbol" wpisać oznaczenie, w polu "Producent" wybrać markę łożyska, poniżej należy zaznaczyć pole "Szukaj w środku".

Wyszukiwanie z częściowo znanym oznaczeniem.
Przykład: Łożysko, którego znaczenie zawiera "7201" oraz "tv".

Gdy znany jest jedynie fragment oznaczenia łożyska w wyszukiwaniu należy zastąpić dowolny nieznany ciąg znaków symbolem gwiazdki [*]. Np. "7201*tv".

Wyszukiwanie według wymiarów.
Przykład: Łożysko o wymiarach: śr. wewn.=100, śr. zewn.=130 i szerokości=40.

Wyszukiwarka wymiarowa jest pomocna kiedy nie ma innych informacji, tj. oznaczenia lub typu łożyska. Wystarczy wypełnić co najmniej jeden wymiar. Wyszukiwanie wymiarowe może być łączone z wyszukiwaniem według innych kryteriów: symbolu, opisu, producenta.


Panel klienta

alternatetext

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.