Jesteś w:  Oferta


Podstawowe informacje
Moduły Liniowe(z napędem pasowym, pneumatycznym i ze śrubą toczną)

Poniższa grupa produktów obejmuje samodzielne moduły liniowe, napędzane pasem zębatym, śrubą toczną lub pneumatycznie. Mogą sprostać aplikacjom działającym pod różnymi obciążeniami i w szerokim zakresie prędkości.

Napędy ze śrubą toczną znajdują zastosowanie gdy wymagane jest dokładne pozycjonowanie, pasy zębate sprawdzają się przy wysokich prędkościach roboczych do 8 m/s, co jest wystarczające by zaspokoić nawet najwyższe wymagania. Dostępne są również wykonania o podwyższonej odporności na korozję, co pozwala na zastosowania także w przemyśle spożywczym.

Moduły liniowe mogą zostać zintegrowane z istniejącą maszyną lub mogą być połączone z profilami aluminiowymi MCS umożliwiając zbudowanie kompletnego systemu i dostarczenie rozwiązania dla każdego rodzaju przesuwu liniowego.

Aby zapewnić Państwu pełny pakiet rozwiązań, nasze produkty mogą być wyposażone dodatkowo w silniki AC, serwonapędy i silniki krokowe.

By pomóc w doborze prowadnic liniowych lub modułu liniowego prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

>>>Formularz
 
Powiązane produkty
Producenci HepcoMotion, 

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.