Aktualności

<font color=red><b>Nowość! </b></font>Tuleje SIT-LOCK.

Nowość! Tuleje SIT-LOCK.

Tuleje rozprężno-zaciskowe SIT-LOCK w ofercie Albeco.
Oferta Albeco na tuleje rozprężno-zaciskowe SIT-LOCK bogata jest w pozycje SIT-LOCK 1-15.


Oferta firmy SIT na tuleje rozprężno-zaciskowe SIT-LOCK w połączeniach piasty z wałem niesie za sobą szereg zalet, które sprawiają, że w porównaniu z tradycyjnymi systemami mocowania, rozwiązania SIT-LOCK są bezkonkurencyjne.


  • Łatwy montaż i demontaż
Czynności te polegają odpowiednio na dokręceniu i poluzowaniu śrub mocujących za pomocą typowych narzędzi. Klucz dynamometryczny niezbędny jest wyłącznie wtedy, gdy mocowanie wymaga dokładnego doboru momentu siły.

  • Pewne mocowanie
Tuleje przenoszą znacznie większe momenty obrotowe niż piasty osadzone na wale za pomocą wpustów.

  • Zabezpieczenie przed przeciążeniem
W chwili przekroczenia nastawionego granicznego momentu obrotowego, następuje przesunięcie osiowe tulei SIT-LOCK®, co chroni przed zniszczeniem mocowanych podzespołów. Uwaga: SIT-LOCK® nie są sprzęgłami ciernymi — znaczny poślizg grozi uszkodzeniem.

  • Łatwa regulacja
Dzięki gładkim powierzchniom tulei rozprężnych SIT-LOCK® z bardzo dużą siłą zaciskową, można piastę zamontować w dowolnym miejscu na wale — bez podkładek zabezpieczających, elementów pośrednich czy pierścieni oporowych.

  • Precyzyjne połączenia
Dzięki gładkim tulejom zaciskowym, SIT-LOCK® nadaje się idealnie do mocowania krzywek, urządzeń taktujących i mechanizmów indeksujących.

  • Temperatura prac
-20°C ÷ +150°C

  • Nieograniczone zastosowania
Elementy SIT-LOCK® nadają się do mocowania piast urządzeń dowolnego typu (kół zamachowych, łańcuchowych, zębatych, dźwigni, kół pasowych, mimośrodów czy sprzęgieł).

  • Szeroka gama wyrobów
Elementy SIT-LOCK® dostępne są w 15 wykonaniach — każdy odbiorca szybko dobierze produkt do swoich wymagań.
2019-11-06

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.