Aktualności

FESTO

FESTOJesteśmy oficjalnym partnerem FESTO.


Z dumą informujemy, że zostaliśmy oficjalnym partnerem firmy FESTO. 

Firma FESTO jest liderem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyki przemysłowej, który wprowadza rocznie na całym świecie około 100 nowych produktów i posiada 2600 patentów zapewniających najwyższą produktywność w automatyzacji fabryk i procesów technologicznych.

Albeco będąc jednym z niekwestionowanych liderów na rynku sprzedaży produktów zapewniających utrzymanie ruchu i będąc autoryzowanym dystrybutorem wielu światowych marek, została wyróżniona przez firmę FESTO tytułem Oficjalnego Partnera.


Tytuł oficjalnego partnera FESTO to wyróżnienie za rzetelną współpracę z dostawcą, podkreślenie naszej eksperckiej wiedzy i doświadczenia, znajomości portfolio produktowego FESTO oraz obsługi i wsparcia w procesie zakupowym oraz po zakupowym naszych Klientów.


Tytuł oficjalnego partnera to motywacja do ciągłego rozwoju i działalności na najwyższym eksperckim poziomie.Zachęcamy do zakupów i skorzystania z naszego wsparcia przy wyborze odpowiednich rozwiązań.

Napisz do nas.


2020-06-15

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.