Aktualności

Schaeffler - smarownice.

Schaeffler - smarownice.Systemy automatycznego smarowania CONCEPT.

"Łożyska toczne są automatycznie zaopatrywane przez dozowniki lub system smarowania w odpowiednią ilość smaru. Zapobiega to najczęstszym przyczynom awarii łożysk tocznych: niedostatecznemu lub niewłaściwemu smarowaniu. Około 90% łożysk jest smarowane smarem. Dosmarowywanie odpowiednią ilością smaru we właściwych interwałach powoduje znaczne zwiększenie trwałości łożysk tocznych.”SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO SMAROWANIA CONCEPT.


JEDNOPUNKTOWE SMAROWNICE AUTOMATYCZNE CONCEPT1
DOSTĘPNE POD NAZWĄ ARCALUB-C1-60 LUB ARCALUB-C1-125.


"CONCEPT1 to najbardziej ekonomiczny produkt do automatycznego smarowania. Jest łatwy w obsłudze, wytrzymały, posiada certyfikat ATEX i spełnia wymagania klasy ochrony IP68. To sprawia, że jest idealny do szerokiego zakresu zastosowań i jest dostarczany w dwóch wariantach: wstępnie wypełniony wysokowydajnym smarem firmy Schaeffler, albo jako puste urządzenie, które można wielokrotnie napełniać własnym smarem lub olejem klienta. Zmniejsza to ilość odpadów, pomaga chronić środowisko i oszczędza koszty konserwacji.”


DWUPUNKTOWE PROGRAMOWALNE SMAROWNICE CONCEPT2
DOSTĘPNE POD NAZWĄ ARCALUB-C2.LC250.


SYSTEM AUTOMATYCZNEGO SMAROWANIA (8 LUB 4 BEZPOŚREDNIE WYJŚCIA SMARUJĄCE)
CONCEPT8DOSTĘPNE POD NAZWĄ ARCALUB-C8.LC800.

2020-11-02

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.