Drodzy Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia nasza firma będzie nieczynna. 
Za wszelkie niedogodności z tym związane z góry przepraszamy.
Jesteś w: FAQ

Zamówienia z różnych magazynów

Jak połączyć zamówienie z różnych magazynów Albeco?

Towar dostępny w naszym sklepie internetowym może pochodzić z trzech magazynów: w Plewiskach, Olsztynie lub Katowicach. Informacja o lokalizacji danego produktu i jego ilości jest widoczna w sklepie internetowym. Można zamówić towar z dwóch lub trzech magazynów. W takim przypadku w trakcie przesyłania zamówienia pojawią się dodatkowe opcje do wyboru, składanie zamówienia będzie przebiegać następująco:

Krok 1 Wyniki wyszukiwania zostają przedstawione w tabeli, w kolumnie: Magazyn/ ilość podane będą stany z wyróżnionymi lokalizacjami magazynów

Krok 2 Jeżeli dany produkt jest dostępny w więcej niż jednym magazynie po wybraniu produktu pojawi się dodatkowe okno wyboru obejmujące zamawianą ilość, a także magazyn.

Krok 3 Po zatwierdzeniu towarów produkty pojawiają się w koszyku z podziałem na magazyny.

Krok 4 Po wybraniu przycisku "Dalej" w celu złożenia zamówienia, pojawią się dwa rodzaje dostaw:

Opcja 1 – towar z różnych magazynów zostaje zebrany w jednej lokalizacji i wysłany do odbiorcy jako jedna przesyłką. Dostawa trwa od 2-3 dni, odbiorca płaci jak za 1 przesyłkę. Istnieje możliwość odbioru osobistego.

Opcja 2 – towary z różnych magazynów zostaną wysłane oddzielnie z każdej lokalizacji. Dostawa trwa ok. 1 dzień, odbiorca zapłaci za 2 lub 3 osobne przesyłki. Nie ma możliwość osobistego odbioru towaru.

Krok 5 Po wybraniu opcji otwiera się ostatnia podstrona z wyborem pozostałych warunków dostawy i płatności.

Krok 6 Możesz potwierdzić zamówienia przyciskiem "Wyślij zamówienie".

Panel klienta

alternatetext

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.