Drodzy Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia nasza firma będzie nieczynna. 
Za wszelkie niedogodności z tym związane z góry przepraszamy.
Jesteś w: FAQ

Ceny i rabaty

Czy cena produktu obejmuje koszty dostawy?

Nie. Cena wyświetlana obok towaru określa wartość produktu. Opłata za dostawę doliczana jest osobno do całego zamówienia.

Czy cena zawiera rabat?


Tabela z wynikami wyszukiwania w magazynie przedstawia pełną informację cenową - kolumna „Cena netto PLN” to cena podstawowa nie uwzględniająca rabatu. Kolumna "%" pokazuje cenę po odliczeniu rabatów. Przy standardowych ustawieniach uwzględnia tylko rabat internetowy -5%, jeżeli w ustawieniach użytkownika został wpisany rabat stały, kolumna przedstawia cenę po odjęciu obu rabatów: internetowego i stałego.

Co to jest rabat stały i internetowy?


Rabat stały to opust dla stałych klientów naszej firmy, jest on uwzględniany przy każdym zamówieniu danego klienta, bez względu na sposób składania zamówienia i dostępność towarów. Wielkość rabatu stałego przyznawana jest indywidualnie w oparciu o dotychczasową współpracę, wielkość i wartość zakupów oraz terminowość płatności.

Rabat internetowy to rabat przyznawany wszystkim klientom, ale wyłącznie przy zamówieniach produktów dostępnych z magazynu składanych za pośrednictwem sklepu internetowego. Wartość rabatu internetowego jest stała i wynosi 5%. Rabat ten może się łączyć z rabatem stałym. 

Jak można uzyskać rabat stały?

Rabat stały udzielany jest stałym klientom i zależny jest od wielkości dokonywanych zakupów oraz terminowości płatności. Dla jednorazowych dużych zamówień istnieje także możliwość negocjowania rabatu. W sprawie rabatów prosimy o kontakt telefoniczny.

Co zrobić, żeby kolumna z ceną po rabacie uwzględniała również rabat stały?

Stały rabat można wpisać w zakładce: USTAWIENIA -> Dane użytkownika, w polu: „Rabat stały”. Należy wprowadź wartość rabatu stałego i zatwierdzić przyciskiem „Zapisz zmiany”.  Kolumna z ceną po rabacie będzie sumą rabatów stałego i internetowego.  

UWAGA: Wartość wpisana w zakładce "Danych użytkownika" nie wpływa na rzeczywisty, udzielony na fakturze opust. Kolumna z ceną po rabacie jest wyłącznie poglądowa. Jeśli nie jesteś pewny wielkości swojego rabatu stałego, prosimy o kontakt.

Czy w ceny wliczony jest podatek VAT?

Nie, ceny nie zawierają podatku VAT.

Panel klienta

alternatetext

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.