Jesteś w: FAQ

Odbiór własny

Czy mogę samodzielnie odebrać towar?

Tak. W formularzu zamówienia należy wybrać opcję "Odbiór własny" oraz wybrać lokalizację, możliwe godziny odbioru zależą od miejsca odbioru towaru.

Odbiór własny w Plewiskach.

Na formularzu zamówienia w polu: Sposób dostawy, powinna być zaznaczona opcja: "Odbiór własny w Plewiskach". W przypadku odbioru po godzinie 16.00 konieczne jest zaznaczenie tego w uwagach zamówienia. Odbiór możliwy jest od razu po złożeniu zamówienia.

Odbiór własny w Katowicach
Na formularzu zamówienia w polu: Sposób dostawy, powinna być zaznaczona opcja: "Odbiór własny w Katowicach". Odbiór możliwy jest już od następnego dnia roboczego od godziny 11.00 do 16.00 lub każdego kolejnego dnia w godzinach pracy: 7.00-16.00. W przypadku gdyby wymagany był wcześniejszy termin odbioru, prosimy o kontakt.

Odbiór własny w Olsztynie
Na formularzu zamówienia w polu: Sposób dostawy, powinna być zaznaczona opcja: "Odbiór własny w Olsztynie". Odbiór możliwy jest już od następnego dnia, roboczego od godziny 11.00 do 16.00 lub każdego kolejnego dnia w godzinach pracy: 7.00-16.00.  W przypadku gdyby wymagany był wcześniejszy termin odbioru, prosimy o kontakt.

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.