Szybki kontakt

Współpracujemy z najlepszymi

Hepco Motion

Hepco Motion

HepcoMotion to światowy lider w technice przesuwu liniowego z ponad 50-letnim doświadczeniem w branży. Od momentu powstania firma zdobyła uznanie na całym świecie dzięki wysokiej jakości produktów, zaawansowanym technologiom i doskonałej obsłudze klienta. HepcoMotion oferuje kompleksowe rozwiązania dla różnych zastosowań przemysłowych, zapewniając niezawodność, trwałość i doskonałą wydajność w każdym projekcie.

Firma zaprojektowała i wprowadziła na rynek ciągle rozwijany innowacyjny układ prowadnicy typu „V” tzw. V-slide. Obecnie ważną cześć asortymentu dostawcy stanowi ten typ prowadnicy oraz wiele rozwiazań stworzonych z zastosowaniem prowadnic typu „V” począwszy od lekkich systemów o wysokiej precyzji po rozwiązania systemów pracujących w niskim zakresie prędkości w szczególnie trudnych warunkach eksploatacji. Ofertę Hepco uzupełniają moduły liniowe napędzane pasami, śrubami tocznymi, kołami zębatymi, które łączone są następnie w kompletne systemy wieloosiowe.


Hepco Motion oferuje pełen asortyment z zakresu przesuwu liniowego: prowadnice liniowe, prowadnice kołowe, wózki i łożyska liniowe, wałki i podpory, rolki toczne, a także silniki liniowe i profile aluminiowe.

Najważnieszą grupą produktów są systemy przesuwu liniowego i kołowego: moduły liniowe, w tym moduły z paskiem zębatym oraz moduły ze śrubą, prowadnice Heavy Duty do wysokich obciążeń HDRT i HDS, prowadnice kołowe i łukowe HDRT, PRT2 i 1-Track oraz precyzyjne systemy pozycjonowania DTS i DTS2. Dodatkowo Hepco Motion oferuje system prowadnic liniowych ze stali nierdzewnej SL2 oraz silniki liniowe GFX.


 
Strona producenta: www.hepcomotion.com

Albeco od ponad 20 lat jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem HepcoMotion w Polsce. Wieloletnia współpraca z firmą Hepco i ciągły rozwój naszej wiedzy i kompetencji gwarantuje dobór najlepszych rozwiązań i profesjonalne wsparcie techniczne:


Zapoznaj się z ofertą prowadnic liniowych i kołowych firmy Hepco Motion w sklepie Albeco i wybierz produkty najlepsze dla Twojej aplikacji:


Sprawdź katalogi Hepco Motion oraz publikacje na temat oferty Hepco Motion w Albeco.

Czytaj więcej

Hepco Motion DTS - system prowadzący z napędem
29.12.2021

Hepco Motion DTS - system prowadzący z napędem

System DTS firmy HepcoMotion jest modułowym systemem prowadzącym z napędem pasowym. Można go uformować w kształt owalny lub prostokątny o nieograniczonej długości i szerokości. Elementy systemu DTS mają różne zastosowania, z których najpopularniejszym jest wykorzystanie ich jako podstawy zautomatyzowanych komórek produkcyjnych.

Czytaj więcej
  • Kategoria: Nasza oferta
  • producent: HEPCO MOTION
  • Grupa produktowa: Technika Liniowa
GFX System prowadzący Hepco dla elementów Beckhoff XTS
Hepco Motion Systemy przesuwu i prowadzenia liniowego
HepcoMotion HDRT do dużych obciążeń i system prowadnic
24.06.2022

HepcoMotion HDRT do dużych obciążeń i system prowadnic

Prowadnice pierścieniowe HepcoMotion HDRT do dużych obciążeń i system prowadnic

Czytaj więcej
  • producent: HEPCO MOTION
Accuride Logo
Ames Logo
Bosch Rexroth Logo
Continental Logo
Fersa Logo
Fluro Logo
GMN Logo
Hepcomotion Logo
Hiwin Logo
JNS Logo
Kluber Logo
Kukko Logo
Loctite Logo
NTN SNR Logo
PFI Logo
Schaeffler Logo
THK Logo
SKF logo
SIT
Koyo logo
Festo logo
Ezo logo

Wystąpił błąd