PRZESZUKAJ BAZĘ KATALOGÓW

Katalogi

Ponad 300 katalogów łożysk w wersji elektronicznej. Po lewej stronie widoczne są kategorie według których mogą Państwo przeszukiwać bazę. W przypadku zapotrzebowania na katalogi w wersji drukowanej prosimy o kontakt.


Pobierz
8.38 MB

Screw Assemblies Catalogue by Rexroth

Producent: Bosch Rexroth

Typ pliku: katalog

Asortyment / technika liniowa

Zespoły śrub kulowych są skutecznym rozwiązaniem do precyzyjnej konwersji ruchu obrotowego na liniowy. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i rozległej wiedzy inżynierskiej, opracowaliśmy gamę produktów, która spełnia najbardziej różnorodne wymagania. Bez względu na to, czy potrzebujesz bardzo dużych prędkości liniowych, maksymalnych obciążeń, zawsze znajdziesz odpowiednie rozwiązanie w szerokim spektrum produkcji Rexroth. Aby mieć pewność, że Twoja aplikacja działa z najwyższą dokładnością i niezawodnością, poszczególne komponenty w naszym asortymencie zostały precyzyjnie dopasowane do siebie, dzięki czemu kompletne zespoły można skutecznie łączyć.

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.