Aktualności

ELMODIS - WE MAKE INDUSTRY SMARTER

ELMODIS - WE MAKE INDUSTRY SMARTER
Monitorowaniediagnostyka 
i predykcja stanu technicznego maszyny 
oraz optymalizacja sposobu jej użytkowania.2018-04-06

zobacz więcej

O nas

Od 1989 roku dostarczamy na rynek polski produkty utrzymania ruchu - łożyska, elementy techniki liniowej, prowadnice teleskopowe, narzędzia do montażu i demontażu łożysk, smary i kleje. Nasza siedziba mieści się w Plewiskach pod Poznaniem, mamy oddziały w Olsztynie, w Katowicach oraz sieć przedstawicieli handlowych, którzy służą wsparciem technicznym Klientom w każdym miejscu w Polsce. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm ACCURIDE, AMES, BEGA, INA FAG (Schaeffler Group), FLURO, HEPCO, LOCTITE, NB Nippon Bearings, NTN SNR, IDC, FBJ, UKF.

zobacz więcej

KATALOGI

WYSZUKAJ PRODUKT

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Zarejestruj
KONTAKT

Tel: +48 61 60 00 100
e-kontakt@albeco.com.pl

GODZINY OTWARCIA

SIEDZIBA GŁÓWNA PLEWISKA

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
8.00 - 16.30

ODDZIAŁY OLSZTYN I KATOWICE

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
7.00 - 16.00

Od ponad 25 lat dostarczamy łożyska najwyższej jakości, producentów o uznanej renomie takich jak NTN SNR oraz INA FAG. Oferujemy łożyska standardowe i specjalne, w tym łożyska miniaturowe, także łożyska firmy GRW do zastosowań w branży medycznej, łożyska wysokoobrotowe i wysokotemperaturowe, a także duże łożyska do zastosowań w przemysle ciężkim - łożyska walcowe i baryłkowe firmy IDC. Krótko po rozpoczęciu działalności nawiązaliśmy współpracę z firmą HEPCO MOTION producentem techniki liniowej. Wózki, szyny i prowadnice liniowe, prowadnice łukowe i okragłe są ważną kategorią produktów w naszej sprzedaży. Nasza oferta obejmuje też prowadnice teleskopowe znanej na całym świecie firmy ACCURIDE. Nawiązalismy także współpracę z włoską firmą Gambini Meccanica dzięki której możemy zaoferować listwy i koła zębate. Do naszych najważniejszych produktów należą łożyska przegubowe i ślizgowe oraz główki cięgieł firmy FLURO. W stałej ofercie posiadamy łożyska do rolnictwa, kolejnictwa i motoryzacji, w tym łożyska firmy FERSA do samochodów ciężarowych, sautobusów, naczep oraz łożyska do samochodów osobowych. W naszej pracy stawiamy na najwyższą jakość produktów i usług oraz szeroki asortyment. Staramy się aby w naszej ofercie swoje miejsce znalazły zarówno najmniejsze łożyska do urządzeń precyzyjnych, w tym do aparatury medycznej, standardowe łożyska samochodowe, jak i specjalne łożyska do maszyn. Dostarczamy łożyska i chemię techniczną do przemysłu spożywczego, łożyska do przemysłu wydobywczego, łożyska do kopalń i kamieniołomów, a także łożyska do drukarni i papierni. Aby zapewnić Klientom pełną obsługę z zakresu utrzymania ruchu oferujemy też produkty związane z obsługą łożysk - nagrzewnice indukcyjne i ściągacze mechaniczne i hydrauliczne, jak również kleje i smary przeznaczone do różnych gałęzi przemysłu.

ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.