Aktualności

Centrum Techniki Liniowej INA już otwarte!

Centrum Techniki Liniowej INA już otwarte!

Szanowni Klienci,

Jest nam niezwykle miło poinformować, że 18-ego lutego 2016 roku w naszej nowej siedzibie w Plewiskach otworzyliśmy specjalistyczne Centrum Techniki Liniowej INA z autoryzacją firmy Schaeffler, z którą współpracujemy od 1993 roku. Oferta techniki liniowej INA obejmuje szeroki zakres produktów oraz rozwiązań technicznych od prowadnic profilowych po kompletne napędy, ich serwis wraz z doradztwem technicznym. Możecie Państwo liczyć na optymalne rozwiązania dla każdej aplikacji zarówno pod względem konstrukcyjnym i jak ekonomicznym.

Centrum powstało m.in. po to, by zapewnić stałą dostępność towaru INA w Polsce. Nie jest to jednak jego jedyne przeznaczenie. W Centrum będą odbywać się także cykliczne szkolenia, które mają Państwu zapewnić zdobycie wiedzy w temacie poprawnego doboru komponentów wraz ze zwróceniem uwagi na właściwy montaż i eksploatację produktów zapewniającą im największą trwałość.
Na chwilę obecną szkolenia są prowadzone wyłącznie dla naszych Klientów, lecz w przyszłości planujemy poszerzenie tematyki w taki sposób, by była atrakcyjna również dla studentów kierunków technicznych.

18 lutego 2016 roku odbyła się oficjalna uroczystość otwarcia Centrum. Wzięli w niej udział przedstawiciele Grupy Schaeffler z Niemiec: Georg Motz, Klaus Schumacher oraz Schaeffler Polska: Marek Remjasz, Mariusz Gierejko, Przemysław Komada, Wojciech Świątkiewicz i Edyta Kosieradzka, a także zaproszeni goście. Po oficjalnych wystąpieniach i przecięciu wstęgi miały miejsce występy artystyczne, które zaskoczyły gości swoją oryginalnością. Połączono w nich bowiem muzykę z techniką.
Ryszard Bazarnik zagrał wyjątkowy koncert na "łożyskofonie" wykonanym z prowadnic profilowych, wałków liniowych, łożysk tocznych. Artysta celowo ponacinał w/w części, aby dostroić ten niezwykły instrument i uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku.


Zaproszeni goście mieli możliwość obejrzeć na żywo pokaz działania maszyny do przecinania prowadnic oraz zwiedzić powstałe Centrum Techniki Liniowej, które oferuje m.in.:

- precyzyjne cięcie hartowanych powierzchniowo prętów i prowadnic wraz z ich fazowaniem,
- szlifowanie czół prowadnic profilowych w celu ich łączenia oraz towarzyszące im inne usługi serwisowe.


Nowe Centrum Techniki Liniowej INA urzekło zwiedzających nie tylko swoją powierzchnią, lecz także funkcjonalnym wyposażeniem, które na pewno ułatwi pracę wszystkim pracownikom Albeco.
Nowa inwestycja otwiera kolejne drzwi w rozwoju naszej firmy.

Centrum mieści się w naszej nowej siedzibie w Plewiskach na ul. Południowej 71. Zapraszamy do obejrzenia filmu z budowy:


 2016-03-29

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.