Drodzy Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia nasza firma będzie nieczynna. 
Za wszelkie niedogodności z tym związane z góry przepraszamy.
Jesteś w: FAQ

Logowanie

Jak się zalogować?

Przy pierwszym logowaniu wpisać swój login oraz przesłane na podany adres e-mail hasło w panelu logowania, a następnie zatwierdźić przyciskiem „Zaloguj”.
UWAGA. Po zalogowaniu polecamy zmienić hasło na własne, łatwiejsze do zapamiętania. Jest to możliwe w zakładce: USTAWIENIA -> Zmiana hasła i adresu e-mail.
Przy kolejnych odwiedzinach naszej strony podany login i hasło powinny być podpowiadane przeglądarkę, wystarczy je tylko potwierdzić przyciskiem „Zaloguj”.

W przypadku utraty hasła lub loginu, lub innych problemów z logowaniem do sklepu, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. telefonu 48/61/6245164. Nowe hasło zostanie do Państwa wysłane na adres e-mail.

Gdzie mogę edytować moje dane?

Po zalogowaniu można zmienić podane w formularzu informacje w zakładce USTAWIENIA -> Dane użytkownika. Jest możliwa również zmiana adresu e-mail oraz hasła w zakładce USTAWIENIA -> Zmiana hasła i e-mail. Wprowadzone zmiany należy potwierdzić przyciskiem „Zapisz zmiany”.

Mój dotychczasowy login i hasło nie działają, co zrobić?

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 48/61/6245164.

Panel klienta

alternatetext

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.