Jesteś w: FAQ

Wysyłka towaru

Jakie są możliwe formy dostawy?

Firma kurierska:
Korzystamy z usług firm DPD, DHL, GLS, UPS, Poczta Polska i innych. Klient może wskazać dowolną firmę kurierską, za pośrednictwem której chciałby zrealizować dostawę. Więcej informacji: Szczegółowe warunki dostawy wybranych firm kurierskich.

Wybór firmy kurierskiej przez Klienta:
Klient ma możliwość wyboru dowolnej firmy kurierskiej i samodzielnego zlecenia odbioru przesyłki. Koszty przesyłki oraz termin dostawy Klient reguluje samodzielnie z firma kurierską a wartość faktury nie obejmuje kosztów przesyłki.

Wysyłki towaru za pobraniem: Przesyłki za pobraniem wysyłamy za pośrednictwem wszystkich firm kurierskich. Wysyłki zagraniczne Przesyłki zagraniczne realizujemy głównie za pośrednictwem firmy DPD lub DHL. Istnieje jednak możliwość uzgodnienia innej firmy, sposobu wysyłki lub kwestii płatności.

Usługi miejskie: Na terenie Poznania i Katowic dostarczamy przesyłki za pośrednictwem firmy AGAP. Stałym klientom z Poznania i okolic oferujemy regularne bezpłatne dostawy towaru. W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z naszymi sprzedawcami.

DOSTAWA GRATIS:
Gdy zamówienie przekracza sumę 500 PLN (netto po rabacie), a przesyłka ma standardowe wymiary oraz wagę nie przekraczającą 30kg dostawa towaru jest realizowana na koszt firmy Albeco. W takim przypadku firma Albeco zastrzega sobie prawo do wyboru firmy kurierskiej. UWAGA: Darmowa wysyłka obejmuje jedynie przesyłki krajowe o standardowych wymiarach, tj. nie obejmuje wałków i długich elementów techniki liniowej. Nie dotyczy także opłat za usługi dodatkowe, np. wysyłki za pobraniem, w sobotę, ekspresowej.


Darmowe dostawy


UWAGA! Zamówiony towar można również odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy lub w oddziałach. Więcej informacji w pytaniu poniżej!

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.