O NAS

Najwyższej jakości produkty w najszerszym asortymencie.

Albeco Sp. z o.o.to firma z tradycją i ugruntowaną pozycją na krajowym rynku łożysk. Istniejemy od 1989 r. i od samego początku nasze towary oferowaliśmy na terenie całego kraju. Sprzedajemy łożyska, prowadnice i inne elementy techniki liniowej, narzędzia, w tym nagrzewnice i ściągacze, a także smary i szereg innych produktów cechujących się najwyższą jakością. Mamy ponad 40 tysięcy pozycji w magazynie. Do naszej oferty należą także usługi t.j. diagnostyka maszyn i wynajem narzędzi. Z czasem, chcąc przybliżyć swoje biura do odbiorców otworzyliśmy oddział w Olsztynie, a następnie oddział w Katowicach... więcej o Albeco w folderze informacyjnym:

Aby zapewnić stałe dostawy naszym Klientom współpracujemy z najwiekszymi koncernami łożyskowymi o światowym zasięgu. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm ACCURIDE, AMES, BEGA, INA FAG (Schaeffler Group), FLURO, HEPCO, LOCTITE, NB Nippon Bearing, NTN SNR, UKF, ponadto ściśle współpracujemy m.in. z firmami: ASAHI, GMN, EZO, IKS więcej...

By zagwarantować światowy poziom naszej oferty nieustannie pracujemy nad doskonaleniem i rozwojem umiejętności. Dzięki trzem oddziałom i ścisłej współpracy z innymi firmami handlowymi z powodzeniem dostarczamy towary na terenie całego kraju.

Ponad 25-letnie doświadczenie, ustabilizowana pozycja oraz nieustanny rozwój oferty produktów i usług czyni nas liderem w zakresie dostaw najwyższej jakości łożysk w Polsce.

Dowodem naszej rzetelności jest blisko 10 000 stałych kontrahentów zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Zarejestruj


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.