Praca

Stawiamy na ludzi.

Zgrany zespół

Od początku istnienia firmy stawiamy na pracowników. Nasi pracownicy to zgrany zespół składający się z osób kompetentnych, przyjaznych i pomocnych. Po pracy wspólnie realizujemy swoje pasje związane ze sportem i kulturą. Raz w roku jedziemy wraz z rodzinami na firmową majówkę.

Rozwój

Wspieramy tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Nasi pracownicy często biorą udział w szkoleniach produktowych oraz z zakresu kompetencji miękkich. Darzymy naszych pracowników dużym zaufaniem, dajemy im swobodę działania i możliwość wdrażania swoich pomysłów.

Warunki pracy

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny, spotkania i wyjazdy integracyjne, kartę Multisport. Jesteśmy firmą przyjazną rodzicom, elastyczne godziny oraz praca w niepełnym wymiarze umożliwiają płynny powrót do pracy po urlopie macierzyńskim.

Wydajność i dobra atmosfera

Stawiamy na efektywność i zaangażowanie, a nie siedzenie po godzinach. Przyjazna, nieformalna atmosfera sprzyja pracy umysłowej i kreatywności. Chętnie przychodzimy do pracy.

W aplikacja prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Albeco sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.

Dziękujemy za nadesłane aplikacji. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Panel klienta

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.