Drodzy Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia nasza firma będzie nieczynna. 
Za wszelkie niedogodności z tym związane z góry przepraszamy.

Obszary zastosowań

Od 1962 roku Accuride wiedzie prym w zakresie projektowania i produkcji prowadnic teleskopowych. W latach 60. Accuride wytwarzał teleskopowe prowadnice kulkowe, a obecnie jest przodującym projektantem i wytwórcą kompletnych systemów przesuwu i ruchomych systemów dostępu. Z zakładami produkcyjnymi w Ameryce Północnej, Europie i na Dalekim Wschodzie, zatrudniającymi przeszło 3,5 tys. pracowników Accuride jest z całą pewnością globalną siłą.

Na bazie doświadczeń we współpracy z tradycyjnymi gałęziami przemysłu – elektronicznym i meblarskim – Accuride osiągnął reputację specjalisty od rozwiązywania problemów i dostarczania kreatywnych rozwiązań, od przemysłu ciężkiego poprzez motoryzacyjny do sprzętu gospodarstwa domowego.

 

Asortyment gotowych, standardowych produktów Quick Ship stale rośnie. Mocno rozwinięta sieć dystrybutorów w Europie czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi poprzez lokalną obsługę i dostawę.

  • centrum projektowe i biuro sprzedaży w Wielkiej Brytanii,

  • zakłady produkcyjne i biura w Niemczech,

  • przedstawicielstwa we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce,

  • dobrze rozbudowana europejska sieć dystrybucji.

 

Accuride posiada cały asortyment Quick Ship w magazynie. Zamówienia są dostarczane bezpośrednio z tego magazynu i normalnie dostarczane są w przeciągu tygodnia od wpłynięcia zamówienia.


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.