Drodzy Klienci!
Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 sierpnia nasza firma będzie nieczynna. 
Za wszelkie niedogodności z tym związane z góry przepraszamy.
Jesteś w: FAQ

Wysyłka do godziny 18:00Zamawiaj w Albeco do godziny 18:00
z gwarancją wysyłki tego samego dnia.

Zamawiasz w e-sklepie Albeco przed godziną 15:00?

Gwarantujemy Klientom wysyłkę tego samego dnia według cennika wysyłek nie naliczając dodatkowych opłat!

Zamawiasz w e-sklepie Albeco po godzinie 15:00?

Zamawiając w godzinach od 15:00 do 18:00 gwarantujemy Klientom wysyłkę tego samego dnia według cennika wysyłek naliczając dodatkową opłatę
8,00 zł netto do zamówienia.PÓŹNE WYSYŁKI (PO GODZINIE 15:00) REALIZOWANE SĄ WYŁĄCZNIE Z SIEDZIBY W PLEWISKACH ZA POŚREDNICTWEM FIRMY SPEDYCYJNEJ DHL.
  • Zamówienia złożone do godziny 15:00 zostają standardowo wysłane do Klienta bez dodatkowych opłat. W trosce o satysfakcję naszych klientów wydłużyliśmy czas składania zamówień z gwarancją wysyłki tego samego dnia z 14:00 do 15:00.
  • Zamówienia złożone po godzinie 15:00, które mają zostać wysłane tego samego dnia będą miały naliczoną dodatkową opłatę 8 zł netto, tytułem gwarancji wysyłki paczki tego samego dnia.
  • Istnieje możliwość złożenia zamówienia po godzinie 15:00 ze standardową wysyłką następnego dnia roboczego. W zaistniałym przypadku dodatkowy koszt nie będzie naliczony.
  • Przy zamówieniu produktu w magazynie Albeco Plewiska z opcją odbioru osobistego opłata nie będzie naliczona.
  • Liczy się godzina złożenia zamówienia (zamknięcia koszyka zakupowego).


Przykładowo: Klient złożył zamówienie na łożyska kulkowe we wtorek o godzinie 16:15 oczekując gwarancji wysyłki jeszcze tego samego dnia. Do kosztów wysyłki doliczona zostanie dodatkowa opłata tytułem gwarancji wysyłki w wysokości 8 zł netto.  • Klient oczekujący dostarczenia paczki w sobotę powinien złożyć zamówienie w sklepie Albeco do piątku w tygodniu bieżącym do godziny 15.00. Do zamówienia zostanie doliczona opłata 15 zł netto tytułem gwarancji dostarczenia paczki w sobotę.
  • Do wszelkich zamówień z gwarancją dostarczenia w sobotę, które zostaną zgłoszone do systemu w piątek, w tygodniu bieżącym, w godzinach od 15-18:00 , doliczona zostanie dodatkowa opłata 15 zł za dostawę na sobotę + 8 zł netto za gwarancję wysyłki tego samego dnia.


Przykładowo: Klient złożył zamówienie na łożyska kulkowe w piątek o 16:15 oczekując gwarancji dostarczenia przesyłki dzień później w sobotę. Do kosztów wysyłki, doliczona zostanie opłata 15zł netto za usługę gwarancji dostarczenia oraz dodatkowa opłata w wysokości 8 zł netto za złożenie zamówienia w godzinach między 15:00 a 18:00.Klient realizujący zamówienie łączone w godzinach 15:00 do 18:00 (produkty zamawiane są z różnych magazynów) może liczyć na gwarancję wysyłki tego samego dnia tylko z magazynu w Plewiskach.

Oczekując gwarancji wysyłki w tym samym dniu z magazynu w Plewiskach wybierając zamówienie łączone należy dokonać weryfikacji:

Aby wysłać paczkę z magazynu w Plewiskach w godzinach od 15:00 do 18:00 konieczne jest usunięcie zamówienia łączonego z wielu magazynów i utworzenie dwóch oddzielnych zamówień.

  • Na towary z magazynu Plewiska (realizacja z gwarancją wysyłki tego samego dnia za dodatkową opłatą).
  • Na towary z innej lokalizacji (wysyłka zrealizowana zostanie następnego dnia roboczego).


Panel klienta

alternatetext

LOGOWANIE

Nie pamiętasz hasła?

Rejestracja

Nie masz konta?
Zarejestruj się w sklepie

Rejestracja


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.