Świat toczących się możliwości

PFI Bearings

Zaangażowani w rozwój.


PFI Bearings
to dynamiczna amerykańska firma o globalnym zasięgu i ponad 25 letnim doświadczeniu w produkcji najwyższej jakości łożysk. Od początków działalności, kiedy produkowali łożyska do linii elektrycznych, aż do dnia dzisiejszego, kiedy to wyprodukowali ponad 2 000 różnych jednostek SKU, ich oferta znacznie się zwiększyła, zarówno pod względem rozmiaru, zasięgu, jak i złożoności technologicznej.Myśl globalnie, działaj lokalnie.


Firma PFI stawia obecnie na rozbudowaną sieć wysoce zoptymalizowanych, strategicznych regionalnych centrów dystrybucyjnych (RDC) na całym świecie, które zapewniają bezproblemową obsługę wszystkim klientom i wspierają rosnącą obecność firmy w ponad 70 krajach.Rozwiązania mobilne blisko ciebie.


PFI
stawia na kompleksową ofertę łożysk motoryzacyjnych włączając w to łożyska do: układów sterowania silnikiem, sprzęgieł, mechanizmów różnicowych i skrzyni biegów, sprężarek powietrza, alternatorów i rozruszników, zespołów kół.
PFI Bearings jest głównym dostawcą wysoko wydajnych łożysk kulkowych dla wyjątkowo wymagających producentów alternatorów i rozruszników oraz firm je regenerujących w Europie i Ameryce Południowej. Ich asortyment zespołów do kół (jednorzędowe łożyska stożkowe, zakresy PW i PHU) jest niezwykle szeroki, oferują bezkonkurencyjne pokrycie rynku dla większości odpowiednich amerykańskich, europejskich i azjatyckich zastosowań w motoryzacji:

Piasty PFI:
- Stal wysokiej jakości
- Duży przebieg
- Wysoka odporność na obciążenie
- Smar najwyższej jakości
- Zoptymalizowane uszczelnienie
- Wstępnie ustawione jednostki
- Uszczelnione i nasmarowane na całe życie
- Niskie ryzyko zanieczyszczenia
- Nie wymagające konserwacji
- Redukcja wagi
- Zaawansowany system czujników
- Dostępne pełne zestawy
- Szybki i łatwy montaż
- Ponad 700 różnych rodzajów piast!

PFI Bearings jest producentem zwracającym szczególną uwagę na jakość, a wszystkie ich łożyska samochodowe są zgodne z najwyższymi standardami jakości i specyfikacjami projektowymi OE, zapewniając wyższą wydajność i długą żywotność w oparciu o zoptymalizowane materiały i geometrie, niski poziom hałasu i drgań, niezawodną kalibrację wstępnego obciążenia, wykorzystanie smarów najwyższej jakości, przeznaczonych na każdą pogodę oraz zaawansowane systemy uszczelnień.Świat toczących się możliwości.


PFI
produkuje szeroką gamę łożysk, głównie łożysk kulkowych, łożysk stożkowych i łożysk igiełkowych, w rozmiarach standardowych jak i specjalnych, które stosuje się w przemyśle samochodowym (samochody osobowe, SUV-y, pick-upy, 4 x 4, samochody dostawcze, motocykle itp.), elektrycznym i rolniczym. Obecne portfolio zawiera ponad 2 000 różnych SKU czyli pozycji magazynowych. PFI wydaje na na rynek między 150 a 200 nowych produktów każdego roku!

łożyska kulkowe • łożyska kulkowe (PW) • piasty (PHU)łożyska stożkowe • łożyska rolnicze
łożyska wyciskowe sprzęgła • łożyska do sprężarki • łożyska igiełkowe • napinacze i łożyska koła zębatego


Amerykańskie Know-how zapewniające precyzyjną i niezawodną produkcję.


PFI Bearings
zapewnia produkcję spełniającą standardy OEM, odbywa się ona w najnowocześniejszych zakładach, w oparciu o amerykańskie doświadczenie i zgodnie z najbardziej rygorystycznymi międzynarodowymi standardami produkcyjnymi.
Od zawsze konstruowane z myślą o jakości.


Jakość leży u podstaw kultury firmy PFI i od początku wyznacza ich sposób na zdobywanie i wspieranie wartości biznesowej. Przez ponad 25 lat PFI Bearings rozwijało, projektowało, produkowało i dostarczało łożyska o niezmiennej, dobrej jakości, spełniające lub przekraczające oczekiwania klientów.Dlaczego PFI?


- Wysoka wydajność
- Niezawodna jakość
- Szeroki wybór
- Bliskość magazynu
- Zaawansowana technologia
- Zaangażowany międzynarodowy zespół
- Obszerne informacje o numerze części
- Skupienie się na rozwoju nowych produktów


Zastosowanie łożysk PFI:


- sprężarki powietrza
- maszyny rolnicze
- alternatory
- sprzęgła
- silniki elektryczne
- systemy zarządzania silnikiem
- skrzynie biegów & układy różnicowe
- generatory
- rozruszniki
- koła & piasty


Konkurs trwa do końca 30.04.2019 lub do wyczerpania nagród
Sprawdź dostępność produktów PFI Bearings w e-sklepie Albeco: łożyska PFI

ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.