Prowadnice w przemyśle spożywczym


Accuride specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu prowadnic kulkowych dla urządzeń gospodarstwa domowego klasy premium. Producent znany jest z najwyższej jakości, sprawdzając, czy każdy wytwarzany przez nich produkt działa bez zakłóceń i niezawodnie.

Firma Accuride osiągnęła znaczny sukces w sektorze AGD, gdzie stała się synonimem szczególnej płynności, jakiej należy się spodziewać po produktach wysokiej klasy. Są znani z płynności ruchu elementów i intuicyjnego designu, tworzenia natychmiastowego wrażenia jakości i atrakcyjności.

Zespół wysoce wykwalifikowanych inżynierów i techników Accuride ściśle współdziała z każdym klientem, aby zapewnić optymalne funkcjonowanie w praktycznym użyciu. Projekty Accuride zastosowano w piekarnikach, lodówkach, zamrażarkach, chłodziarkach do wina, zmywarkach do naczyń itd., a każde urządzenie z prowadnicami kulkowymi gwarantuje użytkownikowi końcowemu doświadczenie prawdziwego komfortu.

Poza bogatym asortymentem artykułów na stanie, Accuride może też służyć poradą w zakresie wielkiej liczby zastosowań. W partnerskiej współpracy z klientami tworzą razem idealny produkt.

Glówne cechy:

• Płynne działanie
• Liczne możliwości
• Wysokiej jakości opcje ze stali nierdzewnej i aluminium
• Prowadnice do piekarników pirolitycznych
• Bezkonkurencyjne wsparcie zespołu inżynierów Accuride

Sprawdź dostępność produktów Accuride w naszym magazynie: klik


ZamknijNasza strona internetowa korzysta z plików "cookies", aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą polityką prywatności.